Fotoalbumy

Fotoalbum to ekskluzywny i nowatorski sposób pokazania ważnych zdjęć, dający możliwość umieszczenia własnego tekstu oraz ułożenia własnej kompozycji graficznej. Różnorodność modeli, wzorów materiałów i kolorów okładek, sprawia, że fotoalbum jest idealnym prezentem lub pamiątką, niezależnie od okazji. To doskonała forma eksponowania najważniejszych wydarzeń w Państwa życiu, takich jak ślub, komunia, narodziny dziecka, chrzest, jubileusz, ale także elegancki i praktyczny sposób prezentowania wspomnień z wyjazdów, wakacji czy imprez. Fotoksiążka może być także doskonałym sposobem na przygotowanie rodzinnego archiwum, wielu naszych klientów skorzystało z takiego rozwiązania i przygotowało fotograficzną historię swoich rodów w formie eleganckiej księgi. Na potrzeby takiej usługi, wykonamy dla Państwa skany starych fotografii i obrobimy je graficznie, aby dawały wrażenie starej księgi rodzinnej.
 

Jak wykonujemy fotoalbumy

Strony naszych fotoalbumów naświetlane są na profesjonalnym papierze fotograficznym Kodak SUPRA ENDURA Y (jedwabisty), F (błyszczący) lub Metalic, perfekcyjną jakość zapewnia im dodatkowo kontrola standardów jakości świadczonych usług oraz nowoczesny park maszynowy, ręczne staranne wykonanie oraz własna technologia produkcji.
Każdy Fotoalbum wykonywany jest indywidualnie, co pozwala na wyjątkową precyzję wykończenia. Rogi okładek są perfekcyjnie zaokrąglone, dzięki czemu tworzą ze zdjęciem idealnie gładką powierzchnię, nie powodując odklejania się albumu od okładki.

 

 okragla_bialaprzek.png

 

Specjalny karton, wykorzystywany jako przekładki kart Fotoalbumu, jest odporny na różne warunki atmosferyczne, w związku z czym, nie zniekształca się nawet po wielu latach. Karton ten jest wyjątkowo sztywny, i  może mieć grubość nawet do 2,2 mm, co daje znakomity efekt wizualny oraz trwałość na wiele, wiele lat.

 

DSC_0130.jpg

 

Specjalna technologia sprawia, że strony nie pękają na zgięciach, a po rozłożeniu fotoalbumu powstaje idealnie płaska powierzchnia zdjęcia, bez zszywek i spirali.

 

rozkladowka.png

 

Nawet dwa fotoalbumy z tej samej serii i modelu mogą się różnić wyglądem i stylem, dzięki odpowiednio dobranym dodatkom. Detale decydują o charakterze fotoksiążki i sprawiają, że staje się doskonałym prezentem lub pamiątką na różne okazje, od poważnych okolicznościowych ksiąg do wspomnień z wakacji lub pierwszych chwil życia dziecka. Przygotowane przez nas różnorodne dodatki uatrakcyjniają i zmieniają wygląd wybranych przez Państwa produktów, w zależności od potrzeb.

zobacz proponowane dodatki >>

Wykonanie: attribute.pl