Album prezentacyjny

Chcesz pokazać klientowi jak wygląda Fotoalbum - mamy dla Ciebie super ofertę!

Album prezentacyjny w promocyjnej cenie!

Często klienci nie zdają sobie sprawy z tego jak ekskluzywnym produktem jest Fotoalbum. Na propozycję zamówienia Fotoalbumu wyobrażają sobie, że będzie to tradycyjny album z wklejanymi zdjęciami lub album drukowany na cienkich papierowych kartkach. Za każdym razem, kiedy umożliwiamy klientowi wzięcie do ręki i obejrzenie naszego ekskluzywnego Fotoalbumu pojawia się zdumienie i zachwyt.

Dlaczego warto?

To naprawdę działa, na 10 klientów, którzy mieli możliwość obejrzenia na żywo naszego wyrobu 8 zdecydowało się go zamówić. Również nam zależy, aby jak najwięcej Twoich klientów zamawiało Fotoalbumy, dlatego proponujemy jeden pokazowy Fotoalbum za 50% ceny, który możesz zamówić już dziś.

Jak to zrobić?

Skontaktuj się z nami, aby dostać dostęp do konta FTP. Prześlij na to konto złożone przez siebie rozkładówki Fotoalbumu lub zleć ich zaprojektowanie nam. Na pierwszej rozkładówce Fotoalbumu umieść napis „Album prezentacyjny”. Jeżeli nie chcesz umieszczać napisu "Album Prezentacyjny", ułóż go ze zdjęć kilku par. Jeżeli żaden z tych warunków nie zostanie spełniony, na przedzie okładki, wytłoczymy napis.

Wylicz cenę swojego albumu prezentacyjnego >>

Wykonanie: attribute.pl