O nas

Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą, która działa na rynku fotograficznym od 1983 roku. Doświadczenia w pracy z klientami nabyte przez ten długi czas, pozwoliły nam dokładnie poznać Państwa potrzeby i oczekiwania. Otwarci na Państwa sugestie i uwagi, stale urozmaicamy naszą ofertę oraz poprawiamy jakość świadczonych usług. Dzięki takiej formie współpracy, zyskaliśmy zaufanie wielu klientów w kraju, a także za granicą.
 
Dodatkowym atutem jest charakter naszej firmy. MJA to firma rodzinna, nastawiona na najwyższą jakość, trwałość i elegancję ręcznie wykonywanych produktów. Dla nas liczy się każdy pojedyczny klient, którego traktujemy indywidualnie, podmiotowo, nie walczymy o masowy charakter naszej produkcji, pragniemy pracować w rytmie odpowiadającym naszym odbiorcom, zawsze chętnie poradzimy i pomożemy w razie wystąpienia problemów. Można powiedzieć, że między naszym zespołem a klientami panuje wręcz rodzinna atmosfera.
 
Produkcją Fotoalbumów zajmujemy się od 2005 roku. Przez te kilka lat udało nam się dopracować do perfekcji cały proces ich produkcji. Nadal jednak słuchamy głosów naszych klientów, ich pomysłów i propozycji nowych rozwiązań, dlatego wprowadzamy nowe technologie, wzory, modele i kolory okładek, a także rozwiązania ułatwiające składanie zamówień. Wszystko to z troski o komfort naszej współpracy - szanujemy Państwa opinię i czas.

Dbając o markę MJA i jakość świadczonych przez nas usług, wprowadziliśmy kontrolę przestrzegania standardów jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi standardami pracy.
 
Przygotowaliśmy dla Państwa stronę, która zawiera najważniejsze informacje o naszych produktach. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty, przwodnika po dodatkach, kalkulatora cen. Na wszystkie pytania odpowiemy z wielką przyjemnością, licząc, że rozwieją wątpliwości i będą początkiem udanej współpracy.
 
Życzę Państwu powodzenia na codzień i zapraszam do korzystania z naszych usług.
 
Katarzyna Pawlik
właściciel
 
Wykonanie: attribute.pl