Nasze standardy

Dzięki kontroli jakości, markowym materiałom oraz sprawdzonej nowoczesnej technologii gwarantujemy wysoką jakość naszych fotoalbumów. Zapoznaj się z naszymi standardami.

  1. Kontrolujemy proces zachowania kolorów, które ustalasz na swoim monitorze. W dbałości o wysoką jakość kolorystyczną fotoalbumów i zadowolenie klientów, przygotowaliśmy do pobrania profil barwny. Przelicza on barwy oryginalne na możliwe do uzyskania na urządzeniu docelowym, niweluje różnice w odczytywaniu barw między monitorami, dzięki czemu klenci otrzymują na wydruku dokładnie to czego oczekują.pobierz profil barwny >>

  2. Rozkładówki naświetlane są na nowoczesnym, gwarantującym doskonałą jakość, minilabie cyfrowym Noritsu. Pracujemy na papierze firmy Kodak: Supra Endura Y o pięknej jedwabistej strukturze, Supra Endura F o gładkiej i błyszczącej powierzchni oraz Supra Metalllic o powierzchni gładkiej i srebrzystej.

  3. Proces chemiczny w naszym laboratorium jest stale monitorowany, dzięki czemu nasze zdjęcia uzyskują najwyższą jakość barw.
  4. Termiczny proces klejenia kartek oraz najlepszej jakości karton, sprowadzany do Polski na specjalne zamówienie naszej firmy, czynią połączenia w naszych fotoksiążkach trwałymi, a ich karty są dzięki temu wyjątkowo twarde i odporne na upływ czasu.

  5. Specjalistyczny park maszynowy i opracowana przez nas własna technologia sprawiają, że nasze Fotoalbumy są wyjątkowo trwałe i precyzyjnie wykonane.

  6. Ponieważ chcemy, aby nasze Fotoalbumy były wyjątkowe, okładki do nich wykonujemy ręcznie. Nadaje im to niepowtarzalności, a także pozwala na wyjątkową precyzję wykonania, jakiej nie zagwarantuje żadna maszyna.

  7. Jesteśmy bardzo terminowi, czas realizacji Fotoalbumu to zaledwie 4 dni robocze, bez względu na liczbę zleceń, jakie napływają do naszej Firmy. Terminowość jest jednym z naszych priorytetów, daje ona gwarancję, że każdy album dostaniecie Państwo w ustalonym terminie.

  8. Aby Fotoalbum odznaczał się elegancją od pierwszego momentu, możemy zapakować go w eleganckie pudełko w kolorze jasnym lub czarnym.

  9. Proponujemy szereg dodatków, wykananych z precyzją i starannością, które uatrakcyjniają okładkę i dodają jej elegancji.

  10. Zawsze chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Zapraszamy do współpracy!

 

        

Wykonanie: attribute.pl